Website Tracking

+++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.   


+++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.   Pazar yeri

Burada diğer ortaklardan bitkiler satın alabilir veya kendi bitkilerinizi satabilirsiniz

Yetiştirme odalarından birinde (satış öncesi bitkiler değil) bitkileri olan her ortak, bitkilerini pazarda satışa sunabilir. Bu, bitkilerin yeniden satış değerine sahip olduğu ve topluluktaki diğer ilgili taraflara satılabileceği anlamına gelir.
Pazar yeri, ortaklara satış öncesi aşamayı beklemek zorunda kalmadan doğrudan bitki satın alma fırsatı sunar.

Piyasada listelenen tüm bitkiler, halihazırda faaliyette olan yetiştirme odalarından gelmektedir.

Satın alma nasıl işliyor?
Pazardan bir bitki satın aldıktan sonra parayı doğrudan satıcıya göndermeniz gerekiyor. CannerGrow hesap bakiyeniz ile ödeme yapamazsınız. Tesis sahibi parayı aldıktan sonra, ödemenin alındığını onaylaması gerekir. CannerGrow'un parayı aracı olarak güvence altına almasına izin verilmez. Ancak, dolandırıcılık durumunda, CannerGrow tesisi kilitleyecek ve durumu çözmeye çalışacaktır.

Bir bitkiyi satmanın koşulları nelerdir?
 • Sadece 3 yıldızlı bitkiler satılabilir veya satın alınabilir.
 • Bitkiler en az 3 büyüme döngüsünü tamamlamış olmalıdır.
 • Her satıcı satış fiyatını kendisi belirleyebilir.
 • Alım / satım, alıcı ve satıcı (özel satış) arasında gerçekleşir.
 • Tesisler için halihazırda bir satış komisyonu ödendiğinden ve bu özel bir satış olduğundan, üst hat için doğrudan komisyon yoktur.
 • Gelecekteki hasat komisyonları yeni sahibin üst hattına ödenecektir.
 • Birisi bitkilerini piyasaya çıkardığında, hasat içinde bulunduğu mevcut büyüme döngüsü için dağıtılmayacaktır.
 • Satış fiyatı BitCoin ile veya banka havalesi ile ödenebilir. Satıcı, iki ödeme seçeneğinden yalnızca birini mi yoksa her ikisini birden mi kabul edeceğine karar verir. Bunu piyasada görmek kolaydır.
 • Hem satıcılar hem de alıcılar, bankacılık işlemleri için seviye 2'de doğrulanmalıdır (Bitcoin işlemleri için değil).
 • Bir seferde en fazla 1 bitki kullanabilirsiniz.
 • Sadece kendinizi şirketten satın aldığınız kadar pazardaki diğer ortaklardan bitki satın alabilirsiniz.


Pazardan satın alınan bir bitkinin büyüme döngüsü ne zaman başlar?
Bu tesis için devam eden büyüme durdurulacak. İlk büyüme, mevcut büyüme döngüsünden sonra başlar. Bu, mevcut büyüme durumuna bağlıdır ve 1 ila 3 ay sürebilir.

Bir ticaret için herhangi bir gizli ücret var mı?
Ne alıcı ne de satıcı için gizli ücretler yoktur. Tek şey, mevcut büyümenin iptal olacağı ve satın aldığınız bitkinin bulunduğu odada bir sonraki büyümenin başlamasını beklemeniz gerekecek.

Gizli bir güven derecelendirmesi yoluyla:
Satın aldığınız bir bitki için ödeme yapmazsanız veya parayı aldıktan sonra satılan bir bitkiyi doğrulayamazsanız düşen gizli bir güven puanı vardır. Düşük bir güven puanı, pazar kısıtlamalarına yol açabilir.