Website Tracking

+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   


+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   Ринок

Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини

Кожен партнер, який володіє рослинами в одній із кімнат для вирощування (не передпродажними), може запропонувати свої рослини для продажу на ринку. Це означає, що заводи мають вартість перепродажу і можуть бути продані іншим зацікавленим сторонам із громади.
Торговий майданчик пропонує партнерам можливість купувати рослини безпосередньо - без необхідності чекати фази передпродажу.

Усі рослини, що перераховані на ринку, походять із приміщень для вирощування, які вже експлуатуються.

Як працює покупка?
Купуючи рослину на ринку, потрібно направити гроші безпосередньо продавцю. Ви не можете платити за допомогою балансу вашого рахунку CannerGrow. Після того, як власник заводу отримає гроші, він повинен підтвердити отримання платежу. CannerGrow не має права забезпечувати гроші як посередник. Однак у випадку шахрайства CannerGrow заблокує завод і спробує вирішити справу.

Які умови продажу рослини?
 • Тільки 3-зіркові рослини можна продати або придбати.
 • Рослини повинні пройти принаймні 3 цикли росту.
 • Кожен продавець може самостійно визначити ціну продажу.
 • Купівля / продаж відбувається між покупцем і продавцем (приватний продаж).
 • Прямих комісійних за пряму лінію не існує, оскільки комісія з продажу вже виплачена заводам, і це приватний продаж.
 • Комісії за майбутні врожаї будуть виплачуватись на новий рівень власника.
 • Коли хтось виставляє свої рослини на ринок, урожай не розподілятиметься за поточним циклом зростання, в якому вони перебувають.
 • Ціна продажу може бути оплачена в біткойнах або банківським переказом. Продавець вирішує, приймати лише один із двох варіантів оплати або обидва. Це легко переконатись на ринку.
 • Як продавці, так і покупці повинні перевірятися на рівні 2 щодо банківських операцій (не для транзакцій з біткойнами).
 • Одночасно можна використовувати максимум 1 рослину.
 • Ви можете придбати стільки рослин у інших партнерів на ринку, скільки придбали у компанії.


Коли починається цикл росту рослини, купленої на ринку?
Поточне поточне зростання буде зупинено для цієї рослини. Перше зростання починається після поточного циклу зростання. Це залежить від поточного статусу зростання і може зайняти від 1 до 3 місяців.

Чи існують якісь приховані комісії за торгівлю?
Немає прихованих комісій ні для покупця, ні для продавця. Єдине, що поточне зростання буде скасовано, і вам доведеться чекати наступного початку зростання в приміщенні, де знаходиться ваше придбане рослина.

Через прихований рейтинг довіри:
Існує прихована оцінка довіри, яка падає, якщо ви не платите за завод, який ви купили, або якщо ви не можете перевірити завод, який продано після отримання грошей. Низький бал довіри може призвести до ринкових обмежень.

Незалежний партнер Cannerald

Сторінка реєстрації
https://cannergrow.com/r/ÜÜÜÜÜÜ
Сторінка магазину
https://cannergrow.com/r/ÖÖÖÖÖÖ
Цільова сторінка
https://cannergrow.com/r/ÄÄÄÄÄÄ

Контактна інформація

Sample Corporation
Sam Sample
Sample Road 111
12345 Sampletown
United Kingdom
Телефон: +01 234567891011
Mail:
info@smple.team-grow.info
Інтернет:
http://sample.team-grow.info